SPORTTUBE NA DVOJKE

Dňa 30. mája 2012 sa DVOJKA zapojila do súťaže, ktorej cieľom je dosiahnuť, aby deti venovali  viac času pravidelnému aktívnemu pohybu, a aby sa pohyb stal prirodzenou súčasťou ich života,  namiesto pasívnej zábavy pri počítačoch.

Oslovili sme nielen talentované  a športovo nadané deti, ale aj tie, pre ktoré pohyb a šport nie je prirodzený. Pre mnohé deti stačí ak sa budú „hýbať“ aspoň 10minút denne. Preto sa náš deň niesol v duchu hesla: „ 10 mIN - cvič 10 min a budeš IN“. A ako sme v súťaži obstáli?

Verte, neverte,1. miesto sme získali !!!

- víťazné video -

© 2015 Základná škola, Ul. M. R. Štefánika č. 17, 965 01 Žiar nad Hronom, 045/ 678 89 20, webmaster@zsstefanikazh.edu.sk