INFORMÁCIE ŠKD

------------------------------------------------------------------------------------

Prevádzka ŠKD:

pondelok až piatok - od 06.00 do 17.00 hod.

- ŽIADOSŤ O UMIESTNENIE DIEŤAŤA DO ŠKD -

Formulár na stiahnutie   (36kB)   (112kB)

- ÚHRADA ZA POBYT V ŠKD -

Vážení rodičia!

Na základe § 5VZN č./2013 o určení výšky príspevkov na čiastočnú úhradu nákladov v školách a školských zariadeniach v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Žiar nad Hronom, zákonný zástupca prispieva za pobyt dieťaťa v ŠKD sumou 6 € mesačne.

Úhrada nákladov za pobyt žiakov v ŠKD:

- vykonáva zákonný zástupca vopred týmito nasledovnými spôsobmi:

1. Bezhotovostný platobný styk – sa uskutočňuje formou paušálneho preddavku, (trvalý príkaz na úhradu obmedzený na čas od augusta do mája);

Termíny realizácie platieb sú nasledovné:
- Prvá splátka najneskôr do 25. 9.2016 za prvých päť mesiacov (september – január) – 30 €.
- Druhá splátka je najneskôr do 25. 1.2017 za ďalších päť mesiacov (február – jún) – 30 €.

- Vyúčtovanie zálohových platieb (preplatok) sa uskutoční do konca školského roka t.j. do 31. augusta poukázaním na účet zákonného zástupcu. Trvalý príkaz si zadajte vo vašej banke. Nahláste nasledovné údaje:

a) číslo nášho účtu, na ktorý sa bude platba poukazovať: SK44 0200 0000 0016 3338 2058

b) do kolónky variabilný symbol uvediete 37831518

c) do kolónky konštantný symbol uvediete 0308

d) do kolónky účel platby, správa pre prijímateľa alebo poznámky je nutné uviesť priezvisko a meno žiaka. Neuvádzajte vaše meno, lebo vy nie ste žiakom ŠKD. V prípade súrodencov môžete sčítať sumu a zadajte priezvisko a obe mená vašich detí.

2. Úhrada v hotovosti na účet – ak zákonný zástupca nevyužije možnosť bezhotovostnej úhrady formou trvalého príkazu, má možnosť úhrady poplatku za ŠKD v hotovosti na náš účet, pričom znáša všetky bankové poplatky z toho vyplývajúce (poplatok v banke pri vklade aj servisný poplatok).

Zníženie príspevkov:

Príspevok v školskom klube detí sa na základe rozhodnutia zriaďovateľa znižuje na žiaka mesačne na 2,00 €, ak:

a) zákonný zástupca žiaka o to písomne požiada a predloží v kancelárii školy potvrdenie z príslušného úradu práce o tom, že je poberateľom dávky v hmotnej núdzí a príspevkov k dávke v hmotnej núdzi podľa osobitného predpisu

b) zákonný zástupca žiaka predloží doklad o tom, že je z rodiny, ktorej príjem je najviac vo výške životného minima (nízkopríjmová rodina).

Prihlasovanie a odhlasovanie žiakov do/z ŠKD:

- prihlásiť respektíve úplne odhlásiť žiaka z ŠKD je možné 5 dní pred novým mesiacom. Odhlásenie musí byť písomnou formou s aktuálnym dátumom, ktoré je potrebné odovzdať príslušnej vychovávateľke.

Telefonické odhlasovanie nie je možné.

Pokyny k platbe za ŠKD   (34kB)    (162kB)

© 2016 Základná škola, Ul. M. R. Štefánika č. 17, 965 01 Žiar nad Hronom, 045/ 678 89 20, webmaster@zsstefanikazh.edu.sk