ÚLIK-IÁDA

- 2016/2017 -

Hurá, je tu opäť Úlikiáda

V septembri sa nezačal len nový školský rok, ale aj ďalší, v poradí už 5. ročník našej Úlikiády. Začali sme tradične štafetovým behom cez prekážky. Aj keď sa nie všetkým darilo podľa jeho predstáv, popoludnie pri športe a slnečnom počasí sme si všetci užili!

1. kolo: Štafetový beh cez prekážky

2. kolo:

3. kolo:

4. kolo:

5. kolo:

6. kolo:

7. kolo:

8. kolo:

9. kolo:

10. kolo:

1. ročník - pdf (74kb)

2.ročník - pdf (77kb)

Priebežné poradie

3. ročník - pdf (75kb)

4. ročník - pdf (77kb)

- 2015/2016 -

7. októbra 2015 naša svetoznáma klubová olympiáda "ÚLIK-iáda" vstúpila do svojho 4. ročníka!

1. kolo: štafetový beh cez prekážky

2. kolo: Skok z miesta

3. kolo: Štafeta s loptou

4. kolo: Slalom s palicami

5. kolo: Prechod močiarom

6. kolo: Jarný slalom

7. kolo: Beh s medicimbalom

8. kolo: Zábavné prekážky

9. kolo: Rýchle nôžky

10. kolo: Stoličkový beh

1. ročník - pdf (91kb)

2.ročník - pdf (88kb)

Výsledné poradie

3. ročník - pdf (90kb)

4. ročník - pdf (85kb)

- 2014/2015 -

24. septembra 2014 naša svetoznáma klubová olympiáda "ÚLIK-iáda" vstúpila do svojho 3. ročníka!

štafetový beh

cez prekážky

skok do diaľky z miesta

štafeta s loptou

beh dvojíc

so ski palicami

stoličkový beh

veselý slalom

1. ročník - pdf (196kb)

2.ročník - pdf (190kb)

Priebežné poradie

3. ročník - pdf (192kb)

4. ročník - pdf (191kb)

Hurá, máme víťazov!

Ani sme sa nenazdali a je tu koniec školského roka a s ním aj tretieho ročníka našej ,, Úlikiády". Úlikáči absolvovali všetkých desať viac či menej náročných disciplín. Tých, ktorým sa darilo najviac, ocenili  pani riaditeľka a pani zástupkyňa "ozajstnými" medailami a diplomami na záverečnom popoludní, ktoré bolo spojené aj s karnevalom. Počasie nám prialo, nálada bola výborná a tak nič nebránilo tomu, aby sme sa s týmto školskom rokom v Úliku naozaj veselo rozlúčili.Takže pekné prázdniny a dovidenia opäť v septembri!

- 2013/2014 -

25. septembra 2013 naša svetoznáma klubová olympiáda "ÚLIK-iáda" vstúpila do svojho 2. ročníka!

s loptou

skok do diaľky z miesta

štafeta s loptou

beh dvojíc

so ski palicami

vyhodnotenie

1. ročník - pdf (146kb)

2.ročník - pdf (123kb)

Konečné poradie

3. ročník - pdf (209kb)

4. ročník - pdf (206kb)

Hurá, máme víťazov!

Vo štvrtok 12. júna 2014 sme slávnostne vyhlásili tých najúspešnejších ÚLIK-áčov v každej kategórii. Že sa oplatilo súťažiť s plným nasadením, vám určite potvrdia tí, ktorí stáli na stupňoch víťazov a získali tak cenné kovy - zlatú, striebornú či bronzovú medailu. ÚLIK-áči sú však trochu zamaskovaní, pretože tento deň sme spojili aj s karnevalom. Bolo naozaj veselo, aj keď dosť horúco.

Na záver zaznelo trikrát "Hurá!" a dovidenia v budúcom ročníku ÚLIK-iády!

- 2012/2013 -

Rok 2012 je rokom olympijským, a preto sme v Úliku odštartovali 1. ročník našej olympiády pod názvom

"ÚLIK-iáda".

začíname

štafetový beh

cez prekážky

štafetový skok

do diaľky

lyžovanie bez lyží

vyhodnotenie

1. a 2. ročník  (256kb)

Konečné poradie

3. a 4. ročník  (253kb)

Hurá, máme víťazov!

Školský rok ubehol neuveriteľne rýchlo a vy ste mali možnosť pozrieť si na stránke školy, akú disciplínu každý mesiac deti absolvovali. Úlikáči boli ohromne šikovní, vytrvalí a s plným nasadením prekonávali rôzne prekážky.Za svoje výkony získavali body a tak sme 19. júna 2013 mohli konečne oceniť piatych najúspešnejších v každej kategórii. Vyhlásili sme aj absolútneho víťaza,

Šimona Melagu z oddelenia Lienok,

ktorý získal najviac bodov zo všetkých účastníkov ÚLIK-iády. Deti si toto popoludnie užili v maskách a tie, ktoré masky nemali, "zmaľovali" pani vychovávateľky na nepoznanie!