ZO ŽIVOTA NAŠICH UČITEĽOV

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- DEŇ UČITEĽOV -

Už tradične sa koncom marca pri príležitosti Dňa učiteľov stretnú všetci pedagógovia materských, základných a umeleckých škôl, ktorých zriaďovateľom je Mesto Žiar nad Hronom, aby ocenili tých najlepších zo svojich radov. A že má Dvojka naozaj skvelých pedagógov svedčí aj to, že aj v roku 2015 pribudla do našej galérie ocenených ďalšia štvorica nominovaných:

Mgr. Tatiana Kulichová

Mgr. Soňa Sedláková

Mgr. Miroslava Peštuková

Mgr. Monika Balážová

Učiteľ na 1 v roku 2014:

Mgr. Viera Libjaková

Mgr. Jana Bystričanová

Janka Miháliková

vychovávateľka ŠKD

Učiteľ na 1 v roku 2013:

Mgr. Lenka Považanová

PaedDr. Blanka Kuzminová

Mgr. Miroslava Schniererová

zástupkyňa riaditeľky školy

Ďakujeme za vašu tvorivú prácu, lásku k deťom a entuziazmus.

Dvojka je na vás právom hrdá.

Blahoželáme !!!

- AKO TEN ČAS LETÍ -

Na konci školského roku nastáva čas rekapitulovať a prináša so sebou príležitosť uctiť si tých učiteľov, ktorí cez všetky prekážky ostávajú verní svojmu učiteľskému poslaniu a s láskou odovzdávajú svoje vedomosti a zručnosti svojim žiakom. Na slávnostnej pedagogickej rade sme si pripomenuli pracovné výročia týchto učiteľov a vychovávateľov:

odchod do dôchodku

Mgr. Eva Gocníková