ÚSPEŠNÝ PEDAGÓG

Dvojka získala mimoriadne ocenenie

Jubilejný 10. ročník Učiteľa na jednotku sa niesol v znamení dobrej nálady. Prispel k tomu určite aj dátum - 1. apríl 2016, kedy sa podujatie uskutočnilo. Dobrú náladu umocnilo aj vedomie, že naša učiteľská práca nie je márna. Výsledkom toho sú aj ocenené kolegyne za dosiahnuté výsledky vo svojej práci.

Z našej školy boli ocenené:

Mgr. Blanka Kleštincová
za nápaditosť, tvorivosť a láskavý prístup vo výchovno-vzdelávacom procese

Mgr. Adriana Nagyová
za úspešnú tvorivú pedagogickú prácu a starostlivosť o športovo nadaných žiakov

Absolútnym bonusom bolo mimoriadne ocenenie primátora mesta udelené našej pani riaditeľke, Mgr. Ľubici Baranovej za kvalitnú, obetavú pedagogickú a riadiacu prácu, za prezentáciu a rozvoj vzdelávania a šírenie dobrého mena základnej školy.

Všetkým oceneným kolegyniam srdečne blahoželáme!

Foto: Dušan Minár

BlueKiwi šampiónka

Mgr. Soňa Sedláková sa stala BlueKiwi šampiónkou za aktívnu činnosť, plnenie úloh a prispievanie do odbornej sociálnej siete DiGiPEDiA BlueKiwi. Víťazka vyhrala tablet PC a iné hodnotné ceny. Zaradila sa medzi učiteľov, ktorí jednoznačne kráčajú vpred. Presvedčila sa, že má kolegov na celom Slovensku, s ktorými môže jednoducho komunikovať, zdieľať svoje názory, učiť sa nové veci. Získala prístup k užitočným skupinám, dynamicky rastúcim zbierkam testov, aplikácií, či užitočných webstránok, ktoré sa spoločne budujú na BlueKiwi.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

© 2016 Základná škola, Ul. M. R. Štefánika č. 17, 965 01 Žiar nad Hronom, 045/ 678 89 20, webmaster@zsstefanikazh.edu.sk