ŠKOLSKÝ ČASOPIS 2015/2016

Dvojkovinky 2/15

Dvojkovinky 3/15

Dvojkovinky 4/15

Prečítajte si aktuálne číslo nášho časopisu.

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

ŠKOLSKÉ ROZHLASOVÉ ŠTÚDIO

A je to tu! Dvojka sa dočkala obnoveného vysielania školského rádia. Bude prebiehať v novučičkom priestore a vďaka tomu sa zmení aj programová štruktúra vysielania, ktorú si budú tvoriť žiaci sami. Prostredníctvom školského éteru budú pravidelne informovať o dianí na škole, o súťažiach, podujatiach či rôznych aktivitách, na ktoré sa môžu žiaci tešiť. Vysielanie bude oživené aj rozhovormi so žiakmi, ktorí boli úspešní v rôznych súťažiach, olympiádach či projektoch. Priestor dostanú aj všelijaké ankety, pesničky na želanie, príspevky k rôznym výročiam a sviatkom.

Prípravy sú v plnom prúde, horúce kreslá pre moderátorov prichystané. Hlavne nech znie naším rádiom dobrá nálada, radosť a smiech.

ŠKOLSKÝ ČASOPIS 2014

Dvojkovinky 1/14